subrosa

SUBROSA

Naszym celem jest dbanie o piękno, harmonię, oraz relaks naszych klientów. Wysoki poziom zabiegów na twarz i ciało, manicure i pedicure, medycyny estetycznej, masażu, gwarantują najwyższej klasy specjaliści. Wszystkie prace nadzoruje mgr Agnieszka Niemczura– nauczycielka zawodu, obecnie współpracująca z Wyższą Szkołą Beaty Mydłowskiej w Warszawie i Instytutem Kosmetyczno- Medycznym Jadwiga we Wrocławiu. Pasjonatka, kosmetyczka, przewodnicząca sądu koleżeńskiego w Niezależnym Zrzeszeniu Kosmetyczek i Kosmetologów.

Ponadto organizujemy i prowadzimy szkolenia i kursy z zakresu kosmetyki i fryzjerstwa. Działając na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186) w naszej placówce kursanci otrzymują zaświadczenia MEN-III. Działalność edukacyjną prowadzimy jako Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego SUB ROSA wpisana do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez m. st. Warszawa pod numerem 1065K.

Zajmujemy się także sprzedażą i dystrybucją kosmetyków. Nasi klienci mogą liczyć w gabinecie na pomoc w doborze preparatów do swojej cery. Zapraszamy także do naszego sklepu www.tulio.pl. W kosmetyki zaopatrujemy nie tylko klientów indywidualnych, prowadzimy także sprzedaż hurtową do salonów kosmetycznych w kraju i zagranicą.

 

  • jadwiga
  • logo