Operacja stopy- pedicure leczniczy

Stopy to bardzo ważny element naszego ciała, narażone są na duże obciążenia. Każdego dnia przenoszą ciężar naszego ciała. Chociaż są do tego przystosowane, my robimy wiele by im to utrudnić korzystając np. z niewygodnych butów. Przez co tworzą się różne odciski, modzele i inne niedoskonałości. Jak temu przeciwdziałać?

Pedicure leczniczy to zabieg, który wykonujemy za pomocą frezarki, dłuta a czasami skalpela. Może brzmi to groźnie, ale jest to najskuteczniejszy sposób, żeby w szybki sposób doprowadzić stopy do dobrego stanu. Podczas takiego zabiegu usuwamy zrogowaciały naskórek ze stóp i palców, a także modzele i odciski, oraz pracujemy nad pękającymi piętami. Opracowujemy także paznokcie, nadając im prawidłowy kształt oraz zajmujemy się skórkami wokół paznokci.

Coraz częściej spotykamy się z problemem wrastających paznokci, więc jeśli jest taka konieczność proponujemy naszym klientom założenie tamponady, wycięcie kawałka paznokcia lub założenie klamry na wrastające paznokcie, która koryguje kształt paznokcia.

Na koniec zabiegu wykonujemy peeling stóp, nakładamy krem, który pozwoli nam dłużej zachować gładkość, miękkość i jędrność stóp oraz daje naszym klientom poczucie odprężenia. Po zakończeniu pedicuru leczniczego możemy pomalować paznokcie na indywidualne życzenie klienta.

Jednorazowy pedicure leczniczy nie rozwiązuje problemu powracających zgrubień, modzeli, pękających pięt czy odcisków. Musimy pamiętać o tym że systematyczność w korzystaniu z takiego rodzaju zabiegu wspomaga w polepszeniu stanie stóp ale też ważne jest stosowaniu odciążeń na stopy, oraz odpowiednich wkładek do butów.

W pielęgnacji stóp pomocna jest seria kosmetyków Jadwiga, zawierająca witaminy i kompleks  BHA.  Wszystkie wymienione kosmetyki dostępne są w sklepie www.tulio.pl i Gabinecie Kosmetycznym SUB ROSA. zestaw_do_stopW zależności od potrzeb polecamy:

Sól zmiękczająca 500 ml do stóp,

Mydełko melisowo- sosnowe 200 ml do stóp,

Kremowy peeling z pumeksem 200 ml do stóp,

Maska odżywczo-regenerująca 200 ml do stóp,

Krem z witaminami i kompleksem BHA 200 ml do stóp.

Zapraszamy do naszego gabinetu. Chętnie zaopiekujemy się Twoimi stopami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *